Kullanım Alanları

Bio Guy Enzyme Plus, yağ tutucu ve drenaj hatlarındaki biyolojik uygulamalarda kullanılır. Biyolojik olarak yağ gibi inatçı organiklerin çözülmesinde, mikrobiyolojik karışımın etkilerinin konsorsiyumundan yararlanılır. Yağ tutucu ve borulara zarar vermez, çevre dostudur. Yüksek alkali, kostik ve asit yapıda yağ çözücüleri ihtiva etmez. Biyolojik olarak ayrışabilen enzimler içerir, yapısı doğada ve kullanım alanlarında birikim oluşturmaz. Ekolojiktir. Yapısı doğada ve kullanım alanlarında birikim oluşturmaz. Yağ tutucu ve drenaj hatlarında yağ gidermek için ve hatların koruyucu ve bakımında kullanılır.

BioGuy Enzyme Plus Özellikleri

Ekolojiktir. Yapısı doğada ve kullanım alanlarında birikim oluşturmaz.

Biyolojik olarak ayrışabilen enzimler içerir.

Yağ tutucu ve borulara zarar vermez, çevre dostudur.

Uygulama Etkinliği

  • Koku sindirici/ uzun süreli koku giderici etki bırakır. Septik ve çevresindeki yağ asidinin uçucu ekşimiş, bozuk kokuları sonucunda ve hidrojen sülfür gibi bileşenlerin sebep olduğu istenmeyen biyolojik koku oluşumunu, aktif çözücülerle engeller.
  • Doğrudan koku kontrolü sağlar. Mikrobial karışım aneorabik ya da septik çevrelerin sunduğu yağ asidindeki uçucu kötü kokuları ayrıştırarak kokuları kontrol altına alır.
  • Eşsiz akıcı biyolojik formülasyonu, çevresel olarak tehlikeli temizleyicilerle yer değiştirir.
  • Drenaj hatları ve yağ tutucu uygulamaları için eşsiz bir biyolojik konsorsiyumla protein, karbonhidrat ve yağları ayrıştırır.
  • Düzenli bir uygulama ile yağ tıkanmalarını azaltarak drenajların rahat akmasını sağlar, drenaj hatları ve yağ tutuculardaki kokuları giderir.